Serpil Çakmaklı ve Yalçın Dümer’in kızı güzelliğiyle dikkat çekiyor

Yeşilçam’ın romantik filmlerinin vazgeçilmez jönü Yalçın Dümer ile güzelliği ve yeteneğiyle döneminin aranan yüzlerinden biri olan Serpil Çakmaklı, 1993 yılında evlenmiş, iki yıl sonra ise yollarını ayırmıştı. Bu evlilikten dünyaya gelen Merve Dümer, şimdi 29 yaşında ve Amerika’da yaşamını sürdürüyor.

Yalçın Dümer, 80’lerin sonu ve 90’ların başında rol aldığı filmlerle adından sıkça söz ettiren, Yeşilçam’ın son jönlerinden biriydi. Serpil Çakmaklı ise güzelliği ve oyunculuğuyla o dönemde parlayan yıldızlardandı. Tutkulu bir aşkla başlayan ilişkileri, 1993 yılında nikah masasına oturarak taçlandırıldı. Ancak bu evlilik, 1995 yılında sona erdi.

MERVE DÜMER KİMDİR

Yalçın Dümer ve Serpil Çakmaklı’nın evliliğinden dünyaya gelen Merve Dümer, ailesinin sanat dünyasındaki başarısını farklı bir alanda sürdürmeyi tercih etmiş gibi görünüyor. 28 yaşındaki Merve, Amerika’da yaşamını sürdürüyor ve güzelliğiyle sosyal medyada sıkça konuşulan bir isim haline geldi. Eğitim ve kariyer hayatı hakkında fazla bilgi bulunmasa da Merve’nin, Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinin torunu olması onu her zaman ilgi odağı yapıyor.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir